Czytowisko: Jak to jest z tą kasą vol. 1

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-7 lat na spotkanie z książką i oryginalne warsztaty ilustratorskie! „Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 1” odbędzie się w czwartek 9 listopada o godz. 17:30 w Kamienicy Naujacka.

Podczas wydarzenia zaprosimy Wasze dzieciaki do wysłuchania fragmentów książki Renaty Piątkowskiej „Dziadek na huśtawce”. A po Czytowisku porozmawiamy sobie o tym czy warto odkładać pieniądze, czy jednak lepiej liczyć na rodziców. Czy dzięki oszczędzaniu można zrealizować swoje plany, czy pieniądze są spełnieniem marzeń, czy mogą pomóc te marzenia spełnić?
Po rozmowie uczestnicy będą tworzyli własne ilustracje do wysłuchanej książki, które następnie zostaną pokazane na internetowej stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie oraz portalach społecznościowych.

Zapisy w formularzu poniżej.

Czytowisko: Jak to jest z tą kasą vol. 1
9 listopada (cz) / 17:30
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny (zapisy)

Skubas w Olsztynie

Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości jesienią 2023 powróci z nowym albumem i trasą koncertową.