Gra miejska:

Ballady czy romanse?

• Centrum Olsztyna i okolice

Tagi: ludzie zabawa

Podczas Teatralnych Dni Olsztyna 2022 zapraszamy małych i dużych do spróbowania swoich sił w wyjątkowej zabawie miejsko-literackiej!

Gra miejska „Ballady czy romanse?” to osiem punktów na terenie centrum Olsztyna, w których znajdą się ciekawostki dotyczące „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Znajdziecie tam również pytania, na które odpowiedzi będzie można udzielać przy pomocy formularza otwieranego za pomocą przekierowującego na stronę MOK-u kodu QR. Osoby, które udzielą wszystkich prawidłowych odpowiedzi, otrzymają dyplomy mistrzostwa w wiedzy o Mickiewiczu oraz pamiątkowe gadżety-niespodzianki.

A zatem:
1. zapoznaj się z mapą (będzie można ją znaleźć w wydarzeniu, na stronie mok.olsztyn.pl lub na planszach gry miejskiej);
2. zlokalizuj osiem wskazanych na mapie punktów;
3. odpowiedz na pytania umieszczone w podanych lokalizacjach;
4. swoje odpowiedzi wyślij przy pomocy formularza dostępnego na stronie mok.olsztyn.pl lub pod kodem QR umieszczonym przy każdym pytaniu;
5. ciesz się nagrodami 🙂

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Projekt „Romantyczność w gestach i słowach” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Gry Miejskiej „Ballady czy romanse?” 2022

1. Organizatorem Gry Miejskiej „Ballady czy romanse?” jest Miejski Ośrodek Kultury
w Olsztynie.
2. Gra miejska będzie trwała od 21 do 24 lipca 2022 roku. Skierowana jest do dzieci i dorosłych.
3. Gra miejska składa się z 8 plansz rozmieszczonych w plenerze, zawierających 8 pytań. Pytania dotyczą „Ballad i romansów” autorstwa Adama Mickiewicza.
4. 8 plansz będzie znajdowało się w ośmiu lokalizacjach Starego Miasta i centrum Olsztyna. Wszystkie lokalizacje zaznaczone są na mapie dostępnej na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie mok.olsztyn.pl. Mapa dostępna będzie również na każdej planszy.
5. Uczestnik gry miejskiej będzie musiał odnaleźć wszystkie lokalizacje i udzielić poprawnych odpowiedzi na zadane pytania. Pierwsza plansza Gry Miejskiej zawiera kod QR, który przekieruje uczestnika do formularza odpowiedzi. Formularz będzie aktywny w terminie od 21 do 24 lipca 2022 roku (do godziny 23.59 24 lipca 2022 r.).
6. Każdy Uczestnik gry miejskiej, który udzieli ośmiu poprawnych odpowiedzi, otrzyma
7. Wyniki zostaną ogłoszone 1 sierpnia 2022 roku, na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie mok.olsztyn.pl (podany zostanie numer nadany uczestnikowi przez Organizatora). Osoby nagrodzone otrzymają również informację o wyniku drogą mailową (na adres e-mail, z którego wysłano odpowiedzi na pytania gry miejskiej). Odbiór nagród będzie możliwy od 10 do 20 sierpnia 2022 roku. O sposobie odbioru nagród Organizator poinformuje uczestników drogą mailową.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania w mediach fotograficznych i filmowych materiałów powstałych w czasie trwania gry miejskiej. Organizator zachowuje prawa autorskie do dokumentacji, zaś uczestnicy wyrażają zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku i dokumentacji w celach popularyzacji gry miejskiej w mediach.
9. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny.

Organizator Konkursu:

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

Koordynatorka Konkursu:
Paulina Wasilewska
89 522 13 62
p.wasilewska@mok.olsztyn.pl

Teatr Na Walizkach: L’Estrada

TEATR NA WALIZKACH: L’ESTRADATEATRALNE DNI OLSZTYNA21.07 CZ 19:00Targ Rybny Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego