IV Zlot animatorów Warmii i Mazur (dzień 3)

• Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

IV ZLOT ANIMATORÓW WARMII I MAZUR
22-24.09 (PT-ND)
Kamienica Naujacka
Wydarzenie jest realizowane przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Nabór trwa do 6 września – szczegóły https://mok.olsztyn.pl/projekty/zlot-animatorow-warmii-i-mazur

Szczegółowy program:
24.09 NIEDZIELA
10:00-12:00 AJ! AI W GOK-U: wykorzystanie najnowszych technologii w animacji kultury
prowadzenie: Grzegorz Jędrek (Wniedoczasie)
10:00-12:00 NIE TRACĘ CZASU NA GIERKI: kulturotwórcza rola gier i game design w animacji kultury
prowadzenia: Marta Tymińska (Uniwersytet Gdański)
12:00-12:30 gadka-kawka
12:30-14:30 OK BOOMER: trendy, wyzwania, próby rozumienia rzeczywistości – panel dyskusyjny
15:00 – obiad

Jarosław Gach:

Urodził się w 1973 roku w Lidzbarku Warmińskim. Jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Specjalizuje się w rysunku komiksowym i ilustracji książkowej.