Przejdź do treści

Koncert: Transgresja

  • 20:00

  • Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

kup bilet
Tagi: live muzyka

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert zespołu Transgresja, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 lutego o godz. 20:00 w sali pod Amfiteatrem.

Wizytówką śląskiej Transgresji jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni!

W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na wielu koncertach klubowych i plenerowych. Przemierzając muzyczny szlak ze swoją wierną Watahą, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w ubiegłorocznej edycji konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych.

Do artystycznego dorobku formacji należy demo „Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka „Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał drugą długogrającą płytę – „GOLIAT” – która pojawiła się na sklepowych półkach 25 lutego 2022.

W ramach promocji nowego albumu zespół wyruszył w trasę koncertową obejmującą kilkadziesiąt koncertów klubowych, plenerów oraz występy na najważniejszych polskich festiwalach m.in. Rock na Bagnie czy Pol’and’Rock Festiwal. 

W roku 2023 zespół kontynuuje promocję albumu „GOLIAT”, intensywnie koncertując. 25 lutego pojawi się w Olsztynie!


Bilety: I pula – 40 zł / II pula – 50 zł / w dniu koncertu – 60 zł / 

– w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
– w Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów (Knosały 3b);
– w Galerii Warte Świeczki (Dąbrowszczaków 3).

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Wstydzioszki na koszulki

MOK Olsztyn zaprasza na wyjątkowe warsztaty kreatywne „Wstydzioszki na koszulki”! Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 27 lutego o godz. 18:00 w sali pod Amfiteatrem. Warsztaty są elementem akcji WSTYDZIOSZKI NASZE POWSZEDNIE, dlatego nieprzypadkowo spotkamy się w dniu i miejscu, w którym na scenie Amfiteatru pojawi się instalacja demaskująca niby niewinne, ale jednak nieco krępujące, przyjemności […]

czytaj więcej

Desant Kultury

Interesujesz się fantastyką lub komiksem? A może kręci Cię kultura azjatycka? Albo współczesne pokazy rycerskie? Z nami możesz wznieść swoje hobby na wyższy poziom – ucząc się tworzyć unikatowe elementy stroju cosplay! MOK Olsztyn zaprasza do udziału w wyjątkowej grupie twórczej!  „Pracownia cosplay” Szymona Trawińskiego to jeden ze zwycięskich projektów Desantu Kultury. W jego ramach […]

czytaj więcej