Przejdź do treści

Krzysztof Matusiak

Pijane Anioły

  • 18:00

  • Galeria Amfilada, Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

W ramach cyklu CHWACKO MOK Olsztyn zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Matusiaka! 🍓 Ekspozycję „Pijane anioły” otworzymy w piątek 18 sierpnia o godz. 18:00 w Galerii Amfilada (Kamienica Naujacka).

🍓

Krzysztof Matusiak to polski artysta tworzący i mieszkający w Wielkiej Brytanii. Jego prace prezentowane były m.in. w Why Not Gallery, High Street Showroom i Messy Hare Gallery. Kreowany przez niego świat, pełen groteski, absurdu i humoru, ma już swoje rzesze fanów. Charakterystyczny i rozpoznawalny styl autora zostaje w pamięci na długo, a tworzone przez niego postacie przepełnione są prześmiewczością, dystansem i jednocześnie trafnym komentarzem do otaczającej nas rzeczywistości. Prace te można kochać lub nienawidzić – w obu przypadkach nie da się obok ich przejść obojętnie.

🍓

KRZYSZTOF MATUSIAK: PIJANE ANIOŁY
18 sierpnia (piątek) / godz. 18:00
Galeria Amfilada, Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych

Spektakle, warsztaty, performansy i instalacje. Program sobotni: 11:00–13:00 / Park Podzamcze od ul. Nowowiejskiego🎭 WARSZTATY TEATRU KAMISHIBAIProwadzenie: Agnieszka Anna WłodarskaWiek: 6+Zapisy dla zespołów rodzinnych: zapisy@mok.olsztyn.pl 13:00–15:00 / Park Podzamcze od ul. Nowowiejskiego🎭 WARSZTATY KUGLARSKIEOlsztyński Teatr UlicznyFamilijne 15:00–16:00 / Park Podzamcze od ul. Nowowiejskiego🍓 ZUMBA BUSKER: WARSZTATY TANECZNEProwadzenie: Monika ZdunekFamilijne 16:00 / Scena Staromiejska🎭 BEATA KULGAJUK: […]

czytaj więcej

Letni Uniwersytet im. Ambrożego Kleksa

Letni Uniwersytet im. Ambrożego Kleksa to wakacyjny cykl animacyjno-edukacyjny inspirowany fabułą książek Jana Brzechwy, cieszących się popularnością w kolejnych pokoleniach czytelników i stanowiących fenomen polskiej kultury i popkultury.

czytaj więcej

Lady Pank MTV UNPLUGGED

W ramach cyklu CHWACKO w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi Lady Pank! 🍓 MOK Olsztyn serdecznie zaprasza w sobotę 19 sierpnia o godz. 20:00 na koncert klasyków polskiego rocka w akustycznej formule MTV Unplugged. Legendarny polski zespół Lady Pank jest dwunastym polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, […]

czytaj więcej