Przejd藕 do tre艣ci

Lady Pank MTV UNPLUGGED

• Amfiteatr, ul. Zamkowa

kup bilet

W ramach cyklu CHWACKO w olszty艅skim Amfiteatrze wyst膮pi Lady Pank! 馃崜 MOK Olsztyn serdecznie zaprasza w sobot臋 19 sierpnia o godz. 20:00 na koncert klasyk贸w polskiego rocka w akustycznej formule MTV Unplugged.

Legendarny polski zesp贸艂 Lady Pank jest dwunastym polskim wykonawc膮 zaproszonym do udzia艂u w tym kultowym cyklu. Po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, zesp贸艂 wyruszy艂 w tras臋 koncertow膮 po kraju pod tym samym szyldem, ciesz膮c rzesze fan贸w swoim zupe艂nie nowym obliczem.

馃崜

Ponad czterdziestoletnia historia Lady Pank sprawia, 偶e koncert MTV Unplugged jest pe艂en ikonicznych przeboj贸w, kt贸re tym razem zosta艂y zaprezentowane w nowych, niecodziennych aran偶acjach.

馃崜

Olszty艅ski koncert, realizowany w formule MTV Unplugged, odb臋dzie si臋 w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, kt贸ry odby艂 si臋 w czerwcu 2022 roku. Opr贸cz filar贸w grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncercie we藕mie udzia艂 sta艂a sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jab艂o艅ski i Krzysztof Kieliszkiewicz, a tak偶e muzycy sesyjni towarzysz膮cy zespo艂owi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Micha艂 Sitarski (gitara).

Lady Pank MTV Unplugged w Olsztynie
馃憠 19 sierpnia (sierpnia) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie

馃摚 Bilety: 119 z艂 dost臋pne:
馃崜 na stronie https://bilety.mok.olsztyn.pl/;
馃崜 w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
馃崜 w Muzeum Nowoczesno艣ci (Knosa艂y 3b);
馃崜 w Galerii wARTe 艢wieczki (D膮browszczak贸w 3)

Dowiedz si臋 wi臋cej

udost臋pnij

Newsletter

Zapisz si臋 do Newslettera, aby by膰 na bie偶膮co z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski O艣rodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodz膮ce wydarzenia

Olszty艅ski Festiwal Teatr贸w Ulicznych

Spektakle, warsztaty, performansy i instalacje. Program niedzielny: 13:00鈥14:30 / Park Podzamcze od ul. Nowowiejskiego馃幁 GIMNASTYKA THAI CHIProwadzenie: Zdzis艂aw Gudoj膰Familijne 14:00鈥16:00 / Park Podzamcze od ul. Nowowiejskiego馃幁 KRAKOWSKI TEATR ULICZNY SCENA KALEJDOSKOP: DZIECI臉CY 艢WIATAnimacjeWiek 5+ 16:00鈥17:00 / Park Podzamcze od ul. Nowowiejskiego馃幁 OTWARTA USTAWKA B臉BNIARSKAWe藕 sw贸j b臋ben i chod藕 do nas!Wiek 13+ 18:00鈥20:00 / Stare Miasto馃幁 […]