LARP Świętej Pamięci.

(Spotkanie Organizacyjne)

• Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

Tagi: ludzie zabawa

Serdecznie zapraszamy na prezentację wprowadzającą do Larpa „Świętej pamięci…” – alternatywnej wersji zdarzeń w Kamienicy Naujacka z domieszką fantastyki i horroru. Prezentacja ma na celu wyjaśnić czym jest Larp (Live Action Role Playing), co należy zrobić by zagrać w Larpie oraz skąd brać pomysły na stroje, by nie wydać majątku.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 11 marca (piątek) o godz. 18:00 w sali pod Amfiteatrem.
Sam Larp docelowo odbędzie się 9 kwietnia w Kamienicy Naujacka.

Larp zostanie przygotowany przez Olsztyńską Inicjatywę Horyzonty Fantastyki.

W grze nieocenione będą wszystkie wspomnienia, fakty, a nawet plotki dotyczące siedziby MOK. Jeśli dysponujecie ciekawymi informacjami dotyczącymi Kamienicy, prześlijcie je na: muzeum@mok.olsztyn.pl

Siostry

Opowiedziany ruchem i tańcem spektakl opracowany do cyklu utworów Jarka Kordaczuka Etiudy sugestywne.