Przejdź do treści

Na Podzamczu wolno

  • 15:00

  • Park Podzamcze

Wstęp wolny

W ramach cyklu ULOTNE zapraszamy na sobotni relaks w rytmie slow. 9 lipca zachęcamy do nieśpiesznego spędzenia czasu w urokliwym Parku Podzamcze, gdzie kultura i natura zatracą granice. Stworzymy przestrzeń miejskiego relaksu, zaproponujemy aktywności, które pomogą skupić się na tym co jest tu i teraz, na swoim ciele i tym, co w głowie. Nie zabraknie koncertów w klimatach slow oraz ciekawych działań animacyjnych.

Szczegółowy program:
👉 15:00
Medytacja uważności (mindfulness)
prowadzenie: Marta Markocka-Pepol
👉 16:10
Trening Jogi
prowadzenie: Małgorzata Ostropolska (Joga Centrum)
👉 17:20
Handpanarama
koncert, solowy projekt handpanowy Tomka Krawczyka
👉 18:30
Qi Gong – medytacja w ruchu
prowadzenie: Michał Opieczyński
👉 19:40
oysterboy
koncert
👉 20:35
tęskno
koncert

Dodatkowo:
zielone animacje z Rozkwitalnią (15:00-18:00)
szachy z Fundacją Szalony Krasanolud (15:00-18:00)
warsztaty świeczkowe z Galerią Warte Świeczki (15:30-16-30, 17:00-18:00)

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Godziny poszczególny wydarzeń mogą ulec zmianie.

Projekt dofinansowanoze środków MZPiTU w ramach Gminnego Problemu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Kultura w Parku.

W ramach cyklu ULOTNE Park Jakubowo po raz kolejny wypełni kulturowa energia i fantastyczna muzyka na żywo! MOK Olsztyn zaprasza na bezpłatny koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina, który wystąpi na plenerowej scenie w sąsiedztwie jeziorka Mummel w niedzielę 10 lipca o godz. 18:00. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Kultura w Parku!”, finansowanego ze środków […]

czytaj więcej

XLIV Olsztyńskie Koncerty Organowe:

W ramach cyklu ULOTNE MOK Olsztyn zaprasza na kolejną odsłonę popularnego cyklu koncertów muzyki organowej! Podczas XLIV Olsztyńskich Koncertów Organowych im. Feliksa Nowowiejskiego zabytkowe mury bazyliki konkatedralnej św. Jakuba ponownie zabrzmią arcydziełami dawnych mistrzów. W trakcie aż dziesięciu koncertów na przełomie lipca i sierpnia raz jeszcze udowodnimy, że klasyka wcale nie musi być nudna! 🎹 […]

czytaj więcej