Przejdź do treści

Neuro trip / BRAK WOLNYCH MIEJSC

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowy spektakl „Neuro Trip”, inspirowany tematyką neuroróżnorodności. Wydarzenie odbędzie się w piątek 16 lutego o godz. 19:00 w sali pod Amfiteatrem.

Overthinking, wysokowrażliwość, zaburzenia integracji sensorycznej, czy nerwica natręctw. Brzmi znajomo? Jeśli jednak żaden z tych terminów nie dotyczy bezpośrednio Ciebie czy osób z Twojego otoczenia, to tym bardziej jest to okazja do ujrzenia świata oczami osoby atypowej. Poznania innej sensorycznej perspektywy!
To, że jesteśmy różni na zewnątrz widać na pierwszy rzut oka. Tylko czy zdajemy sobie sprawę z tego jak różnie możemy odczuwać tymi samymi zmysłami te same rzeczy? Czy pomyśleliście/ałyście kiedyś o tym, że zwykły dźwięk czy mocniejsze światło może powodować u kogoś prawdziwy ból? Zadawaliście/łyście sobie pytanie czy może nasza unikatowa wrażliwość wpływa również na receptory umiejscowione w oczach co sprawia, że każdy z nas widzi nieco inaczej kolor zielony? Czy byliście/łyście w stanie kiedykolwiek stwierdzić, że czujecie całym/całą sobą? A może znacie osoby, które mają problemy z podejmowaniem prozaicznych decyzji i aktywności?

„NEURO TRIP” to podróż do zakamarków własnej duszy. To zaproszenie do zmierzenia się z sobą samym i otaczającym nas światem. To nauka odpuszczania sobie i empatycznego zrozumienia drugiego człowieka. To docenienie wyjątkowej różnorodności każdego/ każdej z nas.

Scenariusz: Agata Zielińska
Reżyseria: Natalia Świniarska, Agata Zielińska
Konsultacje reżyserskie: Przemysław Wasilkowski
Wizualizacje: Mateusz Naumowicz, Maciej Łojewski
Muzyka: Natalia Świniarska , Agata Zielińska
Fotografie: Mateusz Naumowicz
Autor muzyki do piosenki: Piotr Banaszek
Obsada aktorska: Natalia Świniarska, Agata Zielińska

Na wydarzenie wstęp jest wolny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja poprzez poniższy formularz. / BRAK MIEJSC

Neuro trip
16 lutego (piątek) / godz. 19:00
Sala pod Amfiteatrem, ul. Zamkowa 1
Wstęp wolny (rezerwacja)
/ BRAK MIEJSC

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia