Przejdź do treści

Nie taka Polska straszna, jak ją malują

Wstęp wolny

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na otwarty plener malarski. Wydarzenie „Nie taka Polska straszna, jak ją malują” odbędzie się w piątek 3 maja o godz. 12:00 w Parku Centralnym.

Początek maja to czas świętowania patriotycznych rocznic, ale też okazja do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zamiast więc wybierać, spróbujemy połączyć przyjemne z pożytecznym – i poczuć ducha polskości ukrytego w przysłowiach polskich podczas wyjątkowego pleneru malarskiego!
Zapraszamy do wspólnej artystycznej interpretacji przysłów polskich. I nieważne, czy malujesz, czy rysujesz, a może w ogóle nie miałaś/miałeś okazji tworzyć od skończenia szkoły podstawowej? To jest właśnie czas, żeby pokazać co potrafisz lub spróbować swoich sił po latach!

Podczas wydarzenia zapewniamy sztalugi, farby, pędzle, podkłady malarskie, ale jeśli masz swoje ulubione przybory artystyczne, to zabierz je ze sobą.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Czas trwania to ok. 4 godziny.

Nie taka Polska straszna, jak ją malują
3 maja (piątek) / godz. 12:00
Polana w Parku Centralnym
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia