Przejdź do treści

Olsztyński Teatr Uliczny: Manuela / BRAK MIEJSC

MOK Olsztyn zaprasza na przedstawienie Olsztyńskiego Teatru Ulicznego „Manuela”! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 marca o godz. 19:00 w sali pod Amfiteatrem.

Co to jest? Nie zacina się, nie narzeka, nie odczuwa zbyt wiele, robi wrażenie. Pożycza na wieczne nieoddanie słowa, ruchy, emocje, błyski w oczach i drgania w kącikach ust. Obsesyjnie ćwiczy charyzmę i wypadanie przed ludźmi – tak, żeby sobie nie połamać przy nich nóg. Narzuca na siebie warstwy ubrań, butów, włosów, twarzy. Zgrzyta, trzeszczy, kopie, pęka, skręca się, grymasi – stop – reset. Upuszcza siebie i zgniata, ciało staje się pustym słowem i wymuszoną reakcją. Obce, bolesne i bezbronne, zwinięte w dywan, wywiezione w bagażniku zapomnienia i porzucone na wysypisku nas samych.

„Manuela” to monodram o dekonstrukcji ciała, osobowości, przekonań, redefinicji własnej tożsamości, tłuczeniu luster ze swoimi odbiciami. Poszukiwaniu nowych wzorów, konfiguracji, dopasowań i odbić do lepszego świata.
Czy to co porzucone, da się odzyskać? Jeśli tak, to w jakim stanie.

Spektakl dla osób w wieku 12+.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

BRAK MIEJSC

Olsztyński Teatr Uliczny: Manuela
16 marca (sobota) / godz. 19:00
Sala pod Amfiteatrem, ul. Zamkowa 1
Wstęp wolny (zapisy)

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia