Przejdź do treści

Poezję czyta się w poniedziałek:

Olsztyn – Lublin (Brak Wolnych Miejsc)

  • 18:00

  • Online

Wstęp wolny

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dwóch twórczych grup!

Pierwszą część wydarzenia stanowią warsztaty online, w których wezmą udział członkowie Olsztyńskiego Klubu Literackiego oraz grupy twórczej przy Muzeum im J. Czechowicza (prowadzący Kamil Brewiński).
Ty także możesz do nas dołączyć! Chcesz? Wyślij wiadomość na adres linawmisce@gmail.com
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, zachęcamy do udziału.

Podczas warsztatów będziemy omawiać autorskie teksty uczestników i dyskutować nad sensem, kontekstami, kwestiami technicznymi oraz (okazyjnie) przytaczać literackie anegdoty.

Spotkanie warsztatowe odbędzie się 7 kwietnia o 18:00 na platformie teams (uczestnicy dostaną wcześniej link, wystarczy sieć i przeglądarka, nie trzeba zakładać tam konta).

Na drugą część wydarzenia zapraszamy 25 kwietnia o 18:00. W ramach cyklu „Poezję czyta się w poniedziałek” pod olsztyńskim Amfiteatrem nastąpi prezentacja autorskich tekstów obu grup (Olsztyn na scenie, Lublin online na żywo). W celu utrzymania warsztatowego klimatu, osoby na widowni otrzymają teksty klubowiczów z obu miast. Każdy z nich wpisany będzie w ćwiczenie literackie (black out poem).
Do zobaczenia!


online (platforma Teams)
zapisy: linawmisce@gmail.co

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

LARP Świętej Pamięci

MOK Olsztyn oraz Horyzonty Fantastyki serdecznie zapraszają wszystkich, którzy chcą przenieść się w czasie i na chwilę stać się kimś innym, do udziału w grze fabularnej będącej spektaklem improwizowanym na żywo. LARP „Świętej pamięci” to alternatywna wersja zdarzeń w Kamienicy Naujacka z domieszką fantastyki i horroru. Oto początek historii… Dnia drugiego września 1912 roku straszne […]

czytaj więcej

Rozmowa o Ukrainkach I Pracy / Дискусія Про Працю

W styczniu 2022 roku w Polsce przebywało ponad milion trzysta tysięcy osób pochodzących z Ukrainy. Dziś, kiedy wybuchła wojna, ta liczba ciągle się zmienia. W ramach wydarzeń w Galerii Dobro poświęconych tematyce Ukrainy chcemy porozmawiać o sytuacji, jakiej doświadczają kobiety pochodzące z Ukrainy na polskim rynku pracy. MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na rozmowę o Ukrainkach […]

czytaj więcej