Przejdź do treści

Raz Dwa Trzy: 30 lat jak jeden koncert

(Wyprzedane)

  • 20:00

  • Amfiteatr, ul. Okopowa

kup bilet

W ramach cyklu ULOTNE w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi jedna z najlepiej rozpoznawalnych grup z kręgu szeroko rozumianej piosenki poetyckiej – niepodrabialne Raz Dwa Trzy! MOK Olsztyn zaprasza na koncert pełen ciepła i artystycznych przeżyć w sobotę 23 lipca o godz. 20:00 do Amfiteatru w Olsztynie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach Teatralnych Dni Olsztyna.

Raz Dwa Trzy należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy – potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język.

Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk: od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

W Olsztynie zagrają na jubileusz 30-lecia swojego istnienia.

Trzydzieści lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz Dwa Trzy” – jego swoistym DNA. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji – zespół pragnie uczcić przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nimi jesteście.

Te 30 lat minęło jak jeden koncert!

Bilety: 59 zł
Karnety: Raz Dwa Trzy: 30 lat jak jeden koncert + Andrus + Miśkiewicz / Czyści jak Łza (100 zł)
dostępne:

w Galeria DOBRO (Stare Miasto 24/25);
w Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów (Knosały 3b);
w Galerii Warte Świeczki (Dąbrowszczaków 3).

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Krakowski Teatr Uliczny:

KRAKOWSKI TEATR ULICZNY: KOLOROWY CYRKTEATRALNE DNI OLSZTYNAANIMACJE24 lipca (ND) / godz. 13:30Park Podzamcze Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

czytaj więcej

Siewcy Dobrej Energii

SIEWCY DOBREJ ENERGIITEATRALNE DNI OLSZTYNAAKCJA PERFORMATYWNA24 lipca (ND) / godz. 15:30Stare Miasto Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

czytaj więcej