Slam pod Amfiteatrem

MOK Olsztyn i Olsztyński Klub Literacki zapraszają na poetycki Slam pod Amfiteatrem! Wydarzenie odbędzie się w piątek 18 października o godz. 18:00 w – a jakże! – sali pod Amfitrem.

Do Olsztyna wraca slam międzymiastowy! Podczas październikowego wydarzenia będzie można posłuchać półfinalistów i finalistów tegorocznych Mistrzostw Polski w slamie. To doskonała okazja, by zaprezentować się na scenie w doborowym towarzystwie lub zasiąść wśród publiczności. To ona decyduje kto stanie na podium.

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru rozdamy nagrody poetom, a na głosujących czekać będą niespodzianki.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w slamie, szczegóły i regulamin znajdziecie w wydarzeniu na FB Slam pod Amfiteatrem.

Po oficjalnej serii pojedynków – afterparty z wolnym mikrofonem w pubie Azyl.

Prowadzenie imprezy: Olga Żmijewska.
Współorganizacja: Olsztyński Klub Literacki

Slam pod Amfiteatrem