Przejdź do treści

Sound’n’Grace // Święta. Dobrze was widzieć!

Wstęp wolny

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na bezpłatny występ fenomenalnego chóru Sound’n’Grace, wykonującego muzykę gospel, soul, R&B i funk! Występ przedświątecznej gwiazdy odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 19:40 na Targu Rybnym w ramach zimowego weekendu artystycznego MOK Olsztyn: „Święta. Dobrze was widzieć!”

Historia Sound’n’Grace sięga 2005 roku, kiedy to Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki powołali projekt do życia. Przez ponad piętnaście lat istnienia artyści zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce. Od tytułu „Najlepszego chóru w Polsce” wg jurorów programu „Mam Talent”, po liczne współprace z takimi artystami, jak Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Afromental, Margaret, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz. Chór współpracował także z zagranicznymi artystami.

Piosenki Sound’n’Grace można było usłyszeć w filmie „Listy do M2” oraz w serialu „Prawo Agaty”. MTV Europe Music Awards okrzyknął S’n’G „Najlepszym Polskim Wykonawcą 2015”, zaś album „Atom” w ciągu niespełna roku okrył się platyną.

Największe przeboje chóru to „Dach”, „Na pewno”, „Idealnie”, utwór „100” z gościnnym udziałem Filipa Lato, czy „Nic do stracenia” z Mrozem. Łącznie zespół wydał trzy autorskie albumy: „Atom”, „Życzenia” oraz najnowszy – „Początek”,
pochodzący z 2020 roku. Album promuje singiel „Nasz ślad”, nagrany wspólnie z Kamilem Bednarkiem. „Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Album idealny na współczesne czasy.

Zespół koncertuje w składzie dziesięcioosobowym, a towarzyszą mu jedni z najlepszych muzyków w naszym kraju. Koncerty Sound’n’Grace to genialne głosy, niezapomniana dawka pozytywnej energii i muzyki zagranej na najwyższym poziomie!

Sound’n’Grace // Święta. Dobrze was widzieć!
9 grudnia (sobota) / godz. 19:40
Targ Rybny
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

IV Bieg Mikołajów – Święta. Dobrze was widzieć!

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Biegu Mikołajów w ramach wydarzenia „Święta. Dobrze was widzieć!”. Impreza odbędzie się w niedzielę 10.12.2023 r. o godzinie 12:00. Dystans biegu to 5 km, a trasa będzie prowadzić olsztyńskim Starym Miastem, malowniczymi alejkami Parku Centralnego oraz Łynostrady. Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie oraz młodzież od 12 roku życia. Limit […]

czytaj więcej