Przejd藕 do tre艣ci

Aleja Wojska Polskiego

• Start: Tartak Raphaelsohn贸w, ul. Knosa艂y

Wst臋p wolny

W ramach cyklu 馃崜 CHWACKO 馃崜 MOK Olsztyn zaprasza na kolejn膮 ods艂on臋 Spaceru z Muzeum Nowoczesno艣ci! Na olszty艅sk膮 Alej臋 Wojska Polskiego wybierzemy si臋 w sobot臋 12 sierpnia. Pocz膮tek spaceru przewidziany jest na godz. 11:00, tradycyjnie spod Tartaku Raphaelsohn贸w.

馃崜

Uczestnicy Spaceru z Muzeum Nowoczesno艣ci b臋d膮 mogli si臋 zapozna膰 z dziejami jednej z g艂贸wnych arterii Olsztyna 鈥 Al. Wojska Polskiego. W ciekawej pogadance Rafa艂 B臋tkowski przybli偶y histori臋 usytuowanych przy niej miejsc i budynk贸w. Trasa spaceru b臋dzie prowadzi膰 od przej艣cia podziemnego obok przystanku kolejowego Olsztyn 艢r贸dmie艣cie a偶 do Jakubowa.

馃崜

Przewidywany czas spaceru to ok. 3 godzin.

SPACER Z MUZEUM NOWOCZESNO艢CI: ALEJA WOJSKA POLSKIEGO
12 sierpnia (sobota) / godz. 11:00
Start: Tartak Raphaelsohn贸w
Wst臋p wolny

Dowiedz si臋 wi臋cej

udost臋pnij

Newsletter

Zapisz si臋 do Newslettera, aby by膰 na bie偶膮co z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski O艣rodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodz膮ce wydarzenia

Letni Uniwersytet im. Ambro偶ego Kleksa

Letni Uniwersytet im. Ambro偶ego Kleksa to wakacyjny cykl animacyjno-edukacyjny inspirowany fabu艂膮 ksi膮偶ek Jana Brzechwy, ciesz膮cych si臋 popularno艣ci膮 w kolejnych pokoleniach czytelnik贸w i stanowi膮cych fenomen polskiej kultury i popkultury.

czytaj wi臋cej