Spacer z Muzeum Nowoczesności

Pod Mostami Olsztyna

• Start: Tartak Raphaelsonów, ul. Knosały

W ramach cyklu 🍓 CHWACKO 🍓 MOK Olsztyn zaprasza na kolejną odsłonę Spaceru z Muzeum Nowoczesności! Wyprawa „Pod mostami Olsztyna” odbędzie się w sobotę 8 lipca, a jej start przewidziany jest na godz. 11:00, tradycyjnie spod Tartaku Raphaelsohnów.

🍓

Pod mostami Olsztyna przepływa oczywiście rzeka Łyna. Uczestnicy spaceru wybiorą się wzdłuż jej brzegu w kierunku północnym, przechodząc od Muzeum Nowoczesności aż do mostu koło elektrowni wodnej w Lesie Miejskim.

🍓

Przy każdym z mostów odbędzie się postój, podczas którego Rafał Bętkowski, prowadzący wycieczkę, opowie o historii danej przeprawy.

🍓

Przewidywany czas spaceru: 4 godziny.

SPACER Z MUZEUM NOWOCZESNOŚCI / POD MOSTAMI OLSZTYNA
8 lipca (sobota) / godz. 11:00