Przejd藕 do tre艣ci

Pod Mostami Olsztyna

• Start: Tartak Raphaelson贸w, ul. Knosa艂y

Wst臋p wolny

W ramach cyklu 馃崜 CHWACKO 馃崜 MOK Olsztyn zaprasza na kolejn膮 ods艂on臋 Spaceru z Muzeum Nowoczesno艣ci! Wyprawa 鈥濸od mostami Olsztyna鈥 odb臋dzie si臋 w sobot臋 8 lipca, a jej start przewidziany jest na godz. 11:00, tradycyjnie spod Tartaku Raphaelsohn贸w.

馃崜

Pod mostami Olsztyna przep艂ywa oczywi艣cie rzeka 艁yna. Uczestnicy spaceru wybior膮 si臋 wzd艂u偶 jej brzegu w kierunku p贸艂nocnym, przechodz膮c od Muzeum Nowoczesno艣ci a偶 do mostu ko艂o elektrowni wodnej w Lesie Miejskim.

馃崜

Przy ka偶dym z most贸w odb臋dzie si臋 post贸j, podczas kt贸rego Rafa艂 B臋tkowski, prowadz膮cy wycieczk臋, opowie o historii danej przeprawy.

馃崜

Przewidywany czas spaceru: 4 godziny.

SPACER Z MUZEUM NOWOCZESNO艢CI / POD MOSTAMI OLSZTYNA
8 lipca (sobota) / godz. 11:00
Start: Tartak Raphaelsohn贸w
Udzia艂 bezp艂atny

Dowiedz si臋 wi臋cej

udost臋pnij

Newsletter

Zapisz si臋 do Newslettera, aby by膰 na bie偶膮co z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski O艣rodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodz膮ce wydarzenia