WaluśKraksaKryzys

W ramach cyklu LETNIA ODYSEJA w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi WaluśKraksaKryzys! MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert z pogranicza indie, post-punka i poezji, który odbędzie się w niedzielę 7 lipca o godz. 20:00. Występ będzie miał miejsce w ramach Finału Ogólnopolskiego Koncertu Młodych Zespołów FEST MUZA 2024.

WaluśKraksaKryzys to najgłośniejszy debiut muzyki gitarowej ostatnich lat. Głośność najprawdopodobniej zawdzięcza ogromnej szczerości w tekstach i ciekawą kreacją w braku kreacji. Jak sam o sobie mówi: osoba wątpiąca, ale wierząca, muzyk, autor, kompozytor, poeta, aktor, reżyser, przyszywany kuzyn Olka Świerkota, twórca około dziesięciu kolaży, znany z duetu fajka boys internazionale. Grał z podkładem z takimi zespołami jak Wilki, Black Sabbath, Behemoth, czy Megadeath.
Październik 2023r. przyniósł trzeci album zatytułowany „+ piekło + niebo +”.

Koncert uświetni Finał Ogólnopolskiego Koncertu Młodych Zespołów FEST MUZA 2024. Konkurs, którego celem jest promocja artystów dopiero zaczynających swą przygodę na rynku muzycznym, został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcina Kuchcińskiego. Partnerem Finału jest Województwo Warmińsko-Mazurskie.

WaluśKraksaKryzys
7 lipca (niedziela) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie, ul. Zamkowa 1
Bilety w cenie 60 zł dostępne:

• na stronie bilety.mok.olsztyn.pl;
  • w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
  • w Muzeum Nowoczesności (Knosały 3b);
  • w Galerii wARTe Świeczki (Dąbrowszczaków 3).