WARMIŃSKA NOC PERSEIDÓW / ISTNY KOSMOS: MIĘDZYGALAKTYCZNE SOBOTY

Interaktywne zwiedzanie nieziemskiej wystawy z przewodniczką z planety MOKAIEK, kreatywne warsztaty z Ewą Kaczmarek „Obrazy z Ziemi, czyli rośliny malowane młotkami”, działanie artystyczne „Kosmos w kamieniu” oraz miniwarsztaty literackie z Danielem Odiją „Westchnienie Wszechświata”.

16:00-19:00 – interaktywne zwiedzanie wystawy z przewodniczką z planety MOKAIEK
16:00-19:00 – Obrazy z Ziemi, czyli rośliny malowane młotkami: kreatywnie z Ewą Kaczmarek
Nie trzeba wiedzieć, jak malować kwiaty. One już istnieją w najlepszym, własnym wydaniu. Za pomocą młotków wymalujemy niezapomniane kompozycje kwiatowe. Stworzymy piękne rzeczy z tego, co rośnie na planecie Ziemia.
16:00-19:00 – Westchnienie Wszechświata: literacko z Danielem Odiją
Czy bezmiar kosmosu da się zawrzeć w 17 sylabach? Kosmiczne haiku będziemy tworzyć z autorem nagradzanych powieści, Danielem Odiją.
16:00-19:00 – Kamienie mojego Kosmosu: działanie animacyjne

WARMIŃSKA NOC PERSEIDÓW / ISTNY KOSMOS: MIĘDZYGALAKTYCZNE SOBOTY