Wspominamy Niemena

MOK Olsztyn oraz Creative Artists Kaczmarek serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert, poświęcony twórczości jednego z największych polskich artystów wszech czasów – Czesława Niemena. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 20:00 w olsztyńskim Amfiteatrze.

Dwadzieścia lat temu odszedł od nas Czesław Niemen – wspaniały człowiek i wybitny artysta. By w należyty sposób uhonorować jego postać, w Amfiteatrze, noszącym zaszczytne imię Niemena, organizujemy koncert wspominkowy. Największe przeboje Mistrza wykonają: Natalia Niemen, Marek Piekarczyk, Piotr Kuźniak, Jacek Kawalec oraz towarzyszący im muzycy.
Koncert „Wspominamy Niemena” poprowadzi Tadeusz Drozda.

Wspominamy Niemena
30 czerwca (niedziela) / godz. 20:00
Amfiteatr, ul. Zamkowa 1
Bilety w cenie 89 zł dostępne:
– na stronie https://www.kupbilecik.pl/;
– w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
– w Muzeum Nowoczesności (Knosały 3b);
– w Galerii wARTe Świeczki (Dąbrowszczaków 3).