Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

KONCERT DANIELA SPALENIAKA ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora niedzielny koncert Daniela Spaleniaka w MOK Olsztyn zostaje odwołany. Artysta niestety rozchorował się i mimo najszczerszych chęci – nie może jutro wystąpić.

Będziemy starali się zorganizować nowy termin, ale na dziś nie jesteśmy w stanie określić czy i kiedy będzie to możliwe. O wszystkich ewentualnych decyzjach będziemy oczywiście informowali na mok.olsztyn.pl i profilu MOK Olsztyn na fejsbuku.

Z uwagi na niecodzienność sytuacji, osoby pragnące otrzymać zwrot za zakupione bilety, oczywiście mają taką możliwość. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Dobro, gdzie w przypadku zwrotu na rachunek bankowy, taka możliwość również będzie istniała, tyle że po wypełnieniu stosownego formularza.

W przypadku osób spoza Olsztyna lub tych, które nie mają możliwości osobistego pojawienia się w Galerii Dobro, zachęcamy do kontaktu mailowego na adres infokamienica@mok.olsztyn.pl. Do maila prosimy dołączyć zdjęcie/skan zakupionego biletu.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj