Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Niemożliwe? A jednak!

MATKOJEDYNA, KASA!!! Choć ciężko to sobie nawet wyobrazić, MOK Olsztyn będzie dysponował JESZCZE LEPSZYM sprzętem niż obecnie.
Z myślą o Was napisaliśmy Bardzo Dobry Projekt. Tak dobry, że w cuglach otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w niebagatelnej kwocie, uwaga, 103 OOO ZŁOTYCH!!!

Dofinansowanie przyznane nam w ramach programu Infrastruktura domów kultury pozwoli na zakup nowoczesnych zestawów głośników monitorowych. Używany od 2007 roku sprzęt był z nami podczas niejednej bitwy i zdobywał szlify na ponad tysiącu wydarzeń kulturalnych. Pan wie, kto z niego słuchał! Przychodzi jednak pora, by kabelek zawiesić na kołku i z wyprostowanym karkiem stawić czoła współczesnym wymaganiom riderowym.

Nowy system będzie w pełni mobilny, co pozwoli znacznie poszerzyć zasięg działania MOK Olsztyn. Jakość techniczna przygotowywanych przez nas propozycji stanie na jeszcze większym poziomie niż dotychczas. W ramach gorączki zakupowej nabędziemy również dystrybutor zasilania i sygnału audio oraz niezbędny osprzęt (ramę do podwieszania, przewody hybrydowe i mobilne skrzynie hybrydowe). Nie trzeba dodawać, że stosunek poboru prądu względem mocy muzycznej stanie się znacznie bardziej ekonomiczny.

Miłe Panie, drodzy Panowie: to wszystko dla Was!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj