Szukamy… może właśnie Ciebie?

Jeżeli masz paluchy nawykłe do obsługi hebli… na konsolach dźwiękowych, nie obawiasz się pracy z Panem Dyrektorem, a nawet z Kierownikiem Kaczorem, zaś Twój zaniedbany dwugłowy wprost rwie się do pchania kejsów podczas wydarzeń organizowanych przez MOK Olsztyn – cho do nas i zostań dumnym Moczakiem!

Specjalista ds. realizacyjno-technicznych może u nas liczyć na:

• mikrofalówkę na bekstejdżu;
  • ekskluzywny daszek w Amfiteatrze, żeby padało tylko na wszystkich innych;
  • wesołą atmosferę szatni;
  • widły płacowe 4800-5100 brutto;
  • ful socjal.
    Czeba:
  • nie krzyczeć na artystów;
  • przypinać się do kraty;
  • zajmować się kompleksową obsługą imprez organizowanych przez MOK w zakresie techniki scenicznej.

Wszystkie nasze marzenia na Twój temat, szczegóły, daty i czort wie co znajdziesz na Mokowym BIPie https://mokolsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/28946_poszukujemy-specjalisty-ds-realizacyjno-technicznych.html
Na zgłoszenia czekamy tylko do 20 listopada.

Kim jesteś, jesteś zwycięzcą, te rzeczy.