Desant 2023 – zapraszamy na warsztaty

PADA-BUM, znamy wyniki Desantu Kultury! W tej edycji otwartego konkursu MOK Olsztyn wybraliśmy do realizacji CZTERY oryginalne, autorskie projekty kulturalne! Tym razem macie wyjątkową okazję spróbować swoich twórczych sił w cyklach:

Przemysław Wasilkowski: W imię ojców i synów // spotkanie organizacyjne Desantu Kultury
Laboratorium performatywne dla mężczyzn

Start: 6.11 (PN) / 17:00 / Spichlerz

Joanna Wilengowska: Selfie słowem // spotkanie organizacyjne Desantu Kultury
Jak potwierdzić swój byt nie obrazem, a słowem? Jak na swój temat konfabulować, by zdobyć sto punktów prestiżu?

Start: 7.11 (WT) / 17:00 / Kamienica Naujacka

Marcin Młynarczyk: Film REC.action // spotkanie organizacyjne Desantu Kultury
Rozwijanie umiejętności związanych z tworzeniem filmów oraz pracy aktorskiej przed kamerą

Start: 13.11 (PN) / 18:00 / Spichlerz
Współpraca: Studio Filmowe Małpa, Stowarzyszenia >40%

Agnieszka Reimus-Knezević: BIOfeeling
Start: marzec 2024

Serdecznie zapraszamy na spotkania organizacyjne na początku listopada. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronach wydarzeń.
Więcej o Desancie Kultury można przeczytać na https://www.mok.olsztyn.pl/projekty/desant-kultury

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.