Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Kazaliście nam długo czekać, bo praktycznie do ostatniego dnia skrzynka mailowa i przegródka na dokumenty z napisem DESANT KUTLURY świeciły pustkami… Ale to co wydarzyło się na ostatniej prostej przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Jak co roku, z początkiem września ogłosiliśmy konkurs na realizację autorskich projektów kulturalnych, konkurs dla osób, które chcą mieć realny wpływ na to co dzieje się w Olsztynie.  W piątek, 29 września, punktualnie o godzinie 15:00 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń…i w tym momencie już wiedzieliśmy, że złożyliście aż 27 projektów!!! Niesamowite: DZIEWIĘĆ projektów NA JEDNO MIEJSCE!!! Jesteście niesamowici, dziękujemy!

Niestety nie możemy zrealizować wszystkich pomysłów. Grono ekspertów wybierze trzy, które będą realizowane przy MOKowym wsparciu logistycznym i promocyjnym, a co równie istotne – z wynagrodzeniem finansowym. Projekty będą realizowane przez siedem miesięcy w sezonie kulturalnym 2023/2024.  Listę laureatów ogłosimy jeszcze w październiku.