Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Wydarzenie odwołane

Z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać wykład polifoniczny „Chciwość” Baraku Kultury, który miał się odbyć 11 października o 18:00 w sali pod Amfiteatrem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Jednocześnie zachęcamy do udziału jeszcze w tym tygodniu:

 • 13.10 /pt/ 18:00 Zajezdnia Trolejbusowa
  FASZYZM, KTÓRY NADCHODZI
  Bez wroga nie ma faszyzmu. Ekologia? Ruchy antynaukowe? Homofobia? Jaką drogą dotrze do nas jego nowa wersja? Czy jesteśmy w stanie to przewidzieć? Spotkanie z autorem książki „Faszyzm, który nadchodzi”, dr. Przemysławem Witkowskim.
 • 13.10 /pt/ 18:00 budynek Kuźni Społecznej, ul. Kotańskiego 1
  SWIERNALIS / GYPSY AND THE ACID QUEEN
  Jeden koncert, dwóch artystów!
  Gypsy and the Acid Queen, czyli Kuba Jaworski sam komponuje, pisze teksty, buduje orkiestracje, produkuje, określając swoją muzykę „popem progresywnym”.
  Swiernalis to wokalista, którego, charakteryzują wybitne teksty i dojrzałe kompozycje, a także rzadko spotykany nonkonformizm. Oscyluje gdzieś na granicach alternatywnego popu i elektronicznego rocka, zapuszczając się często w niespodziewane klimaty, takie jak rap, czy muzyka dance.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj