Przejdź do treści

Swiernalis oraz Gypsy and The Acid Queen w Olsztynie

  • 20:00

  • Kuźnia Społeczna, ul. Marka Kotańskiego 1

kup bilet
Tagi: live muzyka

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert! 13 października w Kuźni Społecznej zagra dla Was Swiernalis oraz Gypsy and the Acid Queen!

SWIERNALIS to wokalista, producent, autor tekstów, muzyk i kompozytor. Od roku 2016 związany z wytwórnią Kayax, gdzie debiutował albumem ‘DRAUMA’ a w 2020 wydał ‘PSYCHICZNY FITNESS’ zaznaczając swoją silną pozycję w polskiej alternatywie. Charakteryzują go wybitne teksty i dojrzałe kompozycje, a także rzadko spotykany nonkonformizm. Oscyluje gdzieś na granicach alternatywnego popu i elektronicznego rocka, zapuszczając się często w niespodziewane klimaty, takie jak rap, czy muzyka dance  
W kwietniu 2023 wydał 'Stoicki Niepokój’ doskonale przyjęty przez słuchaczy i krytyków – dużą część tego albumu będziecie mogli usłyszeć na żywo we wrześniu  
Na koncercie zagra ze swoim zespołem:
Adam Fordon – bębny
Michał Gołąb – gitary, chórki
Patryk Rynkiewicz – trąbka
Maciek Moroz – klawisze, chórki
Kamil Neuman – FOH, nagłośnienie

Poza solową karierą Swiernalis pracuje jako producent muzyczny, pomagając innym artystom odnaleźć swoją przestrzeń muzyczną. Brał udział w międzynarodowych songwritingcampach jako przedstawiciel Polski, m.in. na Węgrzech, czy w Portugalii. Na koncie ma udane współpracę z wytwórniami takimi jak Mystic Production, Delphy Records, Magic Records, czy też z artystami niezrzeszonymi.
Na co dzień entuzjasta kosmosu i abstrakcji.
Posiadacze 'OKSÓW SWIERNALA’ czyli autorskiego tokenu NFT mogą liczyć na spotkanie z artystą po koncercie, oraz inne bonusy  

Tego wieczoru zaprezentuję się przed Wami równie ekspresyjny artysta GYPSY AND THE ACID QUEEN, który reklamuje się jak następuje:  Gypsy and the Acid Queen zagra specjalnie dla Ciebie, na żywo, na maksa, bez ściemy!
Jeśli chcesz przeżyć coś o czym będziesz opowiadać historie rodem z filmów Science fiction, to dawaj, dawaj się nie zastanawiaj!
Gypsy znany jest z żywiołowych koncertów, przyjedzie do Twojego miasta zagrać stare szlagiery z płyt: „Gypsy and the Acid Queen”, „Dni miłości, noce cudów” oraz najnowszego wydawnictwa „Wyspy” (a także niespodziankowe piosenki ale o tym ćśśśśśśśśś)

SPRAWDŹ TO!
https://www.instagram.com/gypsyandtheacidqueen/
POSŁUCHAJ:
https://open.spotify.com/artist/2yUrmSd5W9lNHIIEFauKlw

Zapisujcie zatem termin w kalendarzach i przybywajcie na inspirujący koncert:

Swiernalis oraz Gypsy and the Acid Queen w Olsztynie
13 października (piątek) / godz. 20:00
Kuźnia Społeczna, ul. Marka Kotańskiego 1
Bilety w cenie 30 zł dostępne na:
– bilety.mok.olsztyn.pl
– Muzeum Nowoczesności
– Galeria wARTe Świeczki

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia