Przejd藕 do tre艣ci

Na Podzamczu Wolno vol. 2

• Park Podzamcze, od ul. Nowowiejskiego

Wst臋p wolny

W ramach cyklu 馃崜 CHWACKO 馃崜 MOK Olsztyn zaprasza na koncert Dawida Tyszkowskiego! Bezp艂atny wyst臋p artysty odb臋dzie si臋 podczas relaksacyjnego pikniku artystycznego „Na Podzamczu Wolno vol. 2” w niedziel臋 16 lipca ok. godz. 19:15 w Parku Podzamcze.

馃崜

Dawid Tyszkowski jest jednym z najciekawszych muzycznych odkry膰 2022 roku. Mimo m艂odego wieku tworzy dojrza艂e i pe艂ne emocji teksty, kt贸re z 艂atwo艣ci膮 zmienia w oryginalne kompozycje. Swoj膮 tw贸rczo艣膰 opiera na tym, co czuje i s艂yszy. Ca艂y czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z r贸偶nymi gatunkami. 6 czerwca 2022 r. nak艂adem FONOBO Label wyda艂 debiutanck膮 EP-k臋 鈥淣adal nie 艣pi臋鈥, nad kt贸r膮 od strony produkcyjnej czuwa艂 Patrick The Pan. Tydzie艅 p贸藕niej zagra艂 na scenie M臋skiego Grania sw贸j pierwszy koncert. Latem mo偶na by艂o go zobaczy膰 na scenie FEST Festivalu w Chorzowie, a jesieni膮 zagra艂 niezwykle dobrze oceniany przez krytyk贸w koncert w ramach festiwalu Great September. W styczniu sko艅czy艂 tras臋, podczas kt贸rej supportowa艂 Ralpha Kaminskiego oraz projekt Kara艣/Rogucki, a wiosn膮 wyruszy艂 w kolejn膮 – tym razem z Miuoshem. Aktualnie jest w swojej pierwszej solowej trasie koncertowej i pracuje nad materia艂em na debiutancki album, kt贸ry promuje wydanym pod koniec wrze艣nia singlem 鈥淣ie poznaj臋 ci臋鈥.

馃崜

Szczeg贸艂owy program „Na Podzamczu Wolno vol. 2” znajduje si臋 na stronie https://mok.olsztyn.pl/wydarzenia/2023/07/na-podzamczu-wolno-vol-2

馃崜

Partnerem wydarzenia jest Miejski Zesp贸艂 Profilaktyki i Terapii Uzale偶nie艅 w Olsztynie.
Projekt dofinansowano ze 艣rodk贸w MZPiTU w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwi膮zywania Problem贸w Alkoholowych oraz Przeciwdzia艂ania Narkomanii na lata 2022-2025.

Dawid Tyszkowski // Na Podzamczu Wolno vol. 2
16 lipca (niedziela) / ok. godz. 19:15
Park Podzamcze (od ul. Nowowiejskiego)
Wst臋p wolny

Dowiedz si臋 wi臋cej

udost臋pnij

Newsletter

Zapisz si臋 do Newslettera, aby by膰 na bie偶膮co z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski O艣rodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodz膮ce wydarzenia