Dawid Tyszkowski

Na Podzamczu Wolno vol. 2

• Park Podzamcze, od ul. Nowowiejskiego

W ramach cyklu 🍓 CHWACKO 🍓 MOK Olsztyn zaprasza na koncert Dawida Tyszkowskiego! Bezpłatny występ artysty odbędzie się podczas relaksacyjnego pikniku artystycznego „Na Podzamczu Wolno vol. 2” w niedzielę 16 lipca ok. godz. 19:15 w Parku Podzamcze.

🍓

Dawid Tyszkowski jest jednym z najciekawszych muzycznych odkryć 2022 roku. Mimo młodego wieku tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne kompozycje. Swoją twórczość opiera na tym, co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami. 6 czerwca 2022 r. nakładem FONOBO Label wydał debiutancką EP-kę “Nadal nie śpię”, nad którą od strony produkcyjnej czuwał Patrick The Pan. Tydzień później zagrał na scenie Męskiego Grania swój pierwszy koncert. Latem można było go zobaczyć na scenie FEST Festivalu w Chorzowie, a jesienią zagrał niezwykle dobrze oceniany przez krytyków koncert w ramach festiwalu Great September. W styczniu skończył trasę, podczas której supportował Ralpha Kaminskiego oraz projekt Karaś/Rogucki, a wiosną wyruszył w kolejną – tym razem z Miuoshem. Aktualnie jest w swojej pierwszej solowej trasie koncertowej i pracuje nad materiałem na debiutancki album, który promuje wydanym pod koniec września singlem “Nie poznaję cię”.

🍓

Szczegółowy program „Na Podzamczu Wolno vol. 2” znajduje się na stronie https://mok.olsztyn.pl/wydarzenia/2023/07/na-podzamczu-wolno-vol-2

🍓

Partnerem wydarzenia jest Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.
Projekt dofinansowano ze środków MZPiTU w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

Dawid Tyszkowski // Na Podzamczu Wolno vol. 2
16 lipca (niedziela) / ok. godz. 19:15
Park Podzamcze (od ul. Nowowiejskiego)