Na Podzamczu Wolno vol. 2

• Park Podzamcze, od ul. Nowowiejskiego

W ramach cyklu 🍓 CHWACKO 🍓 MOK Olsztyn zaprasza małych i dużych na porcję artystycznego i rozwojowego relaksu w rytmie slow! Przyjazna muzyka na żywo, inspirujące odprężenia, animacje i warsztaty w jasnych barwach – to wszystko już 16 lipca w Parku Podzamcze (od strony ul. Nowowiejskiego)!

Serdecznie zapraszamy do całkowicie bezpłatnej przestrzeni, w której Tu i Teraz pozwolą odetchnąć Waszym głowom i Waszym sercom.

Dokładny program wydarzenia 👇

👉  Animacje z Drzewicami
„Lecą wióry”, „Roślinne makatki” oraz „Bzowe koraliki” z Fundacją Edukacji Leśnej Drzewice

👉 Piórka ze sznurka
Warsztaty z DecoEco

👉 Malowanie przez wylewanie (I tura)
Warsztaty pouringu z Agnieszką Juchniewicz i Agnieszką Milewską

👉 Malowanie przez wylewanie (II tura)
Warsztaty pouringu z Agnieszką Juchniewicz i Agnieszką Milewską

👉 Muzyka dla duszy i ciała
Rozwojowe warsztaty muzykoterapii z Anną Sikorską

👉 Medytacja świadomego ruchu
Bodyfulness z Iwo Iną Łaźniewską

👉 Taniec Intuicyjny
Warsztaty z Hagą Zawitowską

👉 koncert Dawida Tyszkowskiego

👉 koncert Darii ze Śląska

Bierzcie dzieci, bierzcie maty lub kocyki i wpadajcie na Podzamcze. Będzie #chwacko!

🍓

Partnerem wydarzenia jest Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

🍓

Godziny poszczególny wydarzeń mogą ulec zmianie.

🍓

Projekt dofinansowano ze środków MZPiTU w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022–2025

NA PODZAMCZU WOLNO vol. 2
16 lipca (niedziela) / od godziny 15:00