Desant Kultury

Rap na scenach

• Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

Serdecznie zapraszamy na Finał projektu RAP NA SCENACH, realizowanego przez Roberta Szyłańskiego w ramach Desantu Kultury. Wydarzenie odbędzie się w piątek 3 czerwca o godz. 18:00 w sali pod Amfiteatrem.

Przez kolejne miesiące młodzi i (wówczas) niedoświadczeni raperzy z Olsztyna uczyli się pracy z mikrofonem, opanowania stresu, współpracy z DJ’em i interakcji z publiką, stopniowo zamieniając się w scenicznych wyjadaczy. Podczas setu finałowego każdy z występujących przygotuje 20 min. materiału koncertowego, grając i wykorzystując na scenie nabytą podczas warsztatów wiedzę i doświadczenie. Oprawę muzyczną zapewni prowadzący warsztaty Robert Szyłański.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z kulturą oddolną i autorską!