Przejdź do treści

Antologia Olsztyńskiej Sceny Muzycznej

(Brak wolnych miejsc)

  • 18:00

  • Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

(BRAK WOLNYCH MIEJSC) Cudze chwalicie, swego nie znacie! Imponująca rozmachem i skrupulatnością książka Moniki Szczygło o lokalnych muzykach obnażyła to, co wcześniej wypowiadano tylko półgębkiem: olsztynianie nie gęsi i swą scenę muzyczną mają! Zachęceni dobrym przykładem idziemy za ciosem i proponujemy Wam unikalną Antologię olsztyńskiej sceny muzycznej na żywo!

Tym razem zapraszamy do tajemniczych zakamarków Kamienicy Naujacka na niecodzienne występy artystyczne, plotki i ploteczki z życia gwiazd oraz bajędę muzyczno-historyczną z pierwszej ręki! Miejscowy Wirgili poprowadzi Was przez kolejne kręgi sceny, splatając w jedno Tiny Desk Concerts, Pudelka, Roskilde i Sensacje XX wieku. Wędrując od schowka na miotły po gabinet Szefa Szefów symbolicznie udowodnimy, że dobra muzyka lokalna nie zna granic. Minikoncerty, fascynujące opowieści o życiu i sztuce!

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, nieoglądane na co dzień naujackie wnętrza staną się soczewką muzycznej stolicy Warmii i Mazur. Przy dobrych dźwiękach na żywo podumamy nad lokalnym mikrokosmosem artystycznym. Zastanowimy się dlaczego i jak Olsztyn oraz co to właściwie znaczy.

Oczywiście nie zabraknie też spotkania ze świetną dziennikarką Moniką Szczygło, matką chrzestną naszego projektu i autorką książki „Olsztyńska Scena Muzyczna. Zespoły i Soliści”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc siłą rzeczy jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy przez poniższy formularz (godzina 18:00).

Wydarzenie i zapisy na godzinę 14:00 znajdują się pod adrsem 👉 ANTOLOGIA OLSZTYŃSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ (14:00)

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Wspierają nas