Przejdź do treści

Mężczyzna w porodzie

MOK Olsztyn zaprasza na ciekawe spotkanie „Mężczyzna w porodzie”! Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 13 maja o godz. 17:30 w Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3.

Doula Zuzanna Taraszkiewicz oraz Łukasz Klimek vel Sudashi Jato zapraszają do porodowego tanga: jak poprowadzić kobietę w porodzie? jak dać się ponieść wsparciu mężczyzny?
Proponujemy refleksję nad porodem z nietypowej perspektywy, bowiem głównym tematem i podmiotem będzie tym razem… mężczyzna.
Zapraszamy wszystkich z różnych powodów zainteresowanych tematem: zarówno pary, jak i singli/singielki oraz osoby będące w związkach, ale chcące w warsztatach uczestniczyć w pojedynkę. Kobiety, osoby towarzyszące oraz mężczyzn, mężczyzn, mężczyzn.

O prowadzących:
Zuzanna Taraszkiewicz – doula, ratowniczka medyczna i bioetyczka, zakochana w kreowaniu pięknych porodów. Prywatnie mama trzech nastolatek. Marzy, by każdy poród był show wyzwalającym moc sprawczości i kobiecości.
Sudashi Jato/Łukasz Klimek – dźwiękoterapeuta, międzynarodowy praktyk Soul Body Fusion pracujący z oddechem, rękodzielnik pracujący z drewnem. Szczęśliwy tata 5,5-letniego Janka i 2,5-letniego Antka. Fascynuje go odkrywanie nieograniczonej mocy sprawczej, jaka drzemie w każdym z nas. Kocha przyrodę, lubi poznawać nowych ludzi i miejsca oraz wymieniać się zdobytymi doświadczeniami.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy przez poniższy formularz.

Mężczyzna w porodzie
13 maja (poniedziałek) / godz. 17:30
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Udział bezpłatny (zapisy)

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia