Piotr Bukartyk & Ajagore

• Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

kup bilet
Tagi: live muzyka

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert Piotra Bukartyka z towarzyszeniem zespołu Ajagore! „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania” odbędzie się w piątek 20 maja o godz. 20:00 w sali pod olsztyńskim Amfiteatrem.

Bilety w cenie 50 zł dostępne:
– Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25
– Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b
– Galeria wARTe Świeczki, ul. Dąbrowszczaków 3

W programie trwającego niemal dwie godziny koncertu, słuchacz zderza się z niezwykle trafną diagnozą otaczającej rzeczywistości zaserwowaną przez jej naczelnego kontestatora – Piotra Bukartyka. Poruszające teksty, z których Autor znany jest od lat, zostały okraszone niezwykle ciekawymi aranżacjami przygotowanymi przez muzyków supergrupy Ajagore, którzy w swojej muzycznej wędrówce towarzyszą między innymi Grażynie Łobaszewskiej Krystynie Prońko czy Jorgosowi Skoliasowi.

Wykrzyczmy swój sprzeciw wobec nieuzasadnionej przemocy. Spotkajmy się na koncercie „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania”. Bądźcie tam z nami!