Roztańczone Dni Olsztyna

• Stare Miasto

Czacza raz dwa trzy i MOK Olsztyn zaprasza całe rodziny do wspólnego świętowania Roztańczonych Dni Olsztyna! W tym roku taneczne bachanalia w stolicy Warmii i Mazur potrwają od 27 do 30 lipca. Przez cztery podrygujące dni zamienimy urokliwe przestrzenie Starego Miasta w obszar niekończącej się wakacyjnej fiesty!

W chwackim pas de deux zapraszamy Was do wspólnej zabawy podczas święta naszego wspaniałego miasta!

📣 CZWARTEK (27.07)

12:00–20:00 / Stare Miasto
👉 JARMARK JAKUBOWY
18:00 / Targ Rybny
👉 TANECZNA USTAWKA
Pląsy ze Studiem Tańca Monstars
18:30 / Targ Rybny
👉 URWANI Z WESELA
Bałkańska potańcówka
20:00 / okolice pomnika Kopernika
👉 SILENT DISCO POD CHMURKĄ
DJ Faxx / Magdonna & Greg / DJ Czaja

📣 PIĄTEK (28.07)

📣 SOBOTA (29.07)

📣 NIEDZIELA (30.07)

🍓

MOK Olsztyn zaprasza najpiękniej do chodzonego między straganami, do siarczystych potańców w Amfiteatrze, do nieustającego baletu pomiędzy staromiejskimi kamienicami!

Nie trzeba mieć sukieneczki łabądzia ani obcisłych gaci. Wystarczy niewymuszona chęć wspólnego spędzenia czasu na dobrej zabawie z naszym niepowtarzalnym, najpiękniejszym Olsztynem! 🙂

Panie, Panowie: SZASE!

ROZTAŃCZONE DNI OLSZTYNA