Przejdź do treści

WGOMBROGRAMY

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na jedyną taką grę miejską, inspirowaną twórczością Witolda Gombrowicza! Na wydarzenie „Wgombrogramy” zapraszamy w niedzielę 12 maja o godz. 11:00 do Galerii Dobro na Starym Mieście!

„Wgombrogramy” zabierze uczestników w niezwykłą podróż po zakamarkach miasta. Uczestniczki i Uczestnicy wyposażeni w mapy oraz wskazówki wyruszą na poszukiwania paradoksów, absurdów i surrealizmów, charakterystycznych dla twórczości artysty.
W wędrówce towarzyszyć nam będą największe dzieła pisarza oraz ich nieszablonowi bohaterowie. Może gdzieniegdzie pojawi się jakaś gęba albo łydka, kto wie?
Znacie „Transatlantyk”? A bohaterów „Kosmosu” znacie? Jak znacie, to może dobrze, jak nie znacie, to jeszcze lepiej. Na pewno będzie śmieszniej i ciekawiej!
Do gry zapraszamy drużyny maksymalnie pięcioosobowe. Uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym obowiązują zapisy przez poniższy formularz.

WGOMBROGRAMY
12 maja (niedziela) / godz. 11:00
Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25
Udział bezpłatny (zapisy)

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia