A Ty? Sprawdź co wiesz o Olsztynie (QUIZ)

Dobra, odkładajcie na chwilę robotę: PORA NA KŁIZ! Kawka w garść, siedzenie na fotelu poprawione i przekonajmy się, kto największy kozak.

Zapraszamy serdecznie do rzutu okiem w pytania z eliminacji do niedzielnego konkursu „Co ty wiesz o Olsztynie…”. Podobno było dość ciężko, ale kto wam powiedział, że w życiu jest lekko? A jak już rozwiążecie, nie zapomnijcie wpaść w niedzielę o 16 pod Amfiteatr na wielki finał konkursu. Chrzęst synaps, opary intelektualnego wysiłku i zmagania Najlepszych z Najlepszych, czyli „Co ty wiesz o Olsztynie…” na urodziny miasta – już 31 października!

Pytania testowe z eliminacji