Przejdź do treści

Eksponat Miesiąca:

Zalepka Szkoły Żandarmów w Olsztynie

  • 17:00

  • Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały

Wstęp wolny

Przedstawienie historii koszar przy ul. Pstrowskiego, w latach dwudziestych ubiegłego wieku – i obecnie – związanych z formacjami policyjnymi.

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Gdzie diabeł mówi dobranoc

Wernisaż wystawy prac uczestników warsztatów terapii zajęciowej, działających przy olsztyńskim Stowarzyszeniu Wyjątkowe Serce. Ceramika, metal i drewno w niezwykłej autorskiej wyobraźni.

czytaj więcej

Rośliny Nielegalne:

Przed dekady towarzyszyło nam przekonanie, że nielegalne substancje psychoaktywne to przede wszystkim ryzyko i zagrożenie, co uzasadniało zakaz ich posiadania czy dystrybucji

czytaj więcej

Rośliny Nielegalne:

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert audiowizualnej grupy KakofoNIKT i Chóru Pogłosy, promujący ich wspólny album „Wyraj”! Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Rośliny legalne / rośliny nielegalne” odbędzie się w czwartek 25 maja o godz. 20:30 w kościele ewangelicko-augsburskim. Niecodzienna synergia dwóch zespołów zaowocowała zaskakującym połączeniem eksperymentalnej, industrialnej i sonorystycznej muzyki, poszerzonej o kompozycje […]

czytaj więcej

Wspierają nas