Przejdź do treści

Finał Desantu Kultury

Roland Bilicki: Muzyczna Podróż – Gipsy Kings

  • 18:00

  • Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały

Wstęp wolny

Tagi: live muzyka

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na finał projektu Rolanda Bilickiego „Muzyczna podróż – Gipsy Kings”! Wydarzenie realizowane w ramach Desantu Kultury odbędzie się we wtorek 13 czerwca o godz. 18:00 w Zajezdni trolejbusowej.

W koncercie finałowym realizowanych od marca warsztatów muzycznych wystąpi popularny zespół Roland & Gipsy Kings oraz oczywiście uczestnicy spotkań ze sztuką hiszpańkich Gitanos! Serdecznie zapraszamy na wieczór pełen muzycznej energii i pokaz najczystszej radości wynikającej ze wspólnego grania!

FINAŁ DESANTU KULTURY
ROLAND BILICKI: MUZYCZNA PODRÓŻ – GIPSY KINGS
13 czerwca (wtorek) / godz. 18:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Finał Desantu Kultury

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na finał projektu Mary Rumi „Chór Ludzki”! Wydarzenie realizowane w ramach Desantu Kultury odbędzie się w środę 14 czerwca o godz. 17:00 w Zajezdni trolejbusowej. Finał Chóru Ludzkiego to nie tylko podsumowanie pracy uczestników warsztatów. Podczas finału wspólnie poczujemy magię chóru! Zaczniemy od wspólnej rozgrzewki muzycznej, następnie przedstawimy efekty ośmiomiesięcznej pracy […]

czytaj więcej

Fabryka skarpet

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac Marianny Serockiej pt. „Miało być techno”. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Dobro w piątek 2 grudnia o godz. 18:00. Marianna Serocka jest artystką multimedialną. Sama pisze o sobie: Zazwyczaj szukam inspiracji w codziennych sytuacjach i moich doświadczeniach życiowych. Podoba mi się sztuka naiwna i sztuka dzieci. Zgłębiam tematy związane z […]

czytaj więcej

KINO PL_enerowe

MOK Olsztyn zaprasza na tegoroczną edycję popularnego cyklu kina plenerowego w Parku Podzamcze. W ramach cyklu 🍓 CHWACKO 🍓 postanowiliśmy skoncentrować się na kinie polskim, a spotykać się będziemy tradycyjnie w kolejne poniedziałki lipca i sierpnia nieopodal fontanny „Ryba z dzieckiem”.

czytaj więcej