Przejdź do treści

Finał Desantu Kultury

Milena Gauer: Podróż bohaterek

  • 19:00

  • Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały

Wstęp wolny

Tagi: kultura

Kobiety. W ciszy. W tańcu. W obecności. Ze sobą i wobec siebie. W radości. W zachwycie. W bliskości. Przeglądające się w sobie nawzajem jak w lustrach. Bez oceny i rywalizacji.

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na finał projektu Mileny Gauer „Podróż Bohaterek”! Wydarzenie realizowane w ramach Desantu Kultury odbędzie się w poniedziałek 12 czerwca o godz. 19:00 w Zajezdni trolejbusowej.

Finał „Podróży Bohaterek” to spektakl/nie-spektakl, „work in progress”. To kilkanaście niezwykłych olsztynianek w szczerej współobecności, w nigdy niekończącej się podróży do siebie samych.
W projekcie wzięły udział:
Zenia Ćwiklińska, Lidia Kozłowska, Kasia Ludwiszewska, Aneta Pawelczyk-Piłat, Karina Prączko, Natalia Rogowska, Agnieszka Anna Włodarska, Agnieszka Sadowska, Barbara Szpakowska-Bartyś, Angelika Stawisińska, Zuzanna Taraszkiewicz, Olga Werner, Aleksandra Zasada, Barbara Zelmańska.

FINAŁ DESANTU KULTURY
MILENA GAUER: PODRÓŻ BOHATEREK
12 czerwca (poniedziałek) / godz. 19:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Finał Desantu Kultury

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na finał projektu Rolanda Bilickiego „Muzyczna podróż – Gipsy Kings”! Wydarzenie realizowane w ramach Desantu Kultury odbędzie się we wtorek 13 czerwca o godz. 18:00 w Zajezdni trolejbusowej. W koncercie finałowym realizowanych od marca warsztatów muzycznych wystąpi popularny zespół Roland & Gipsy Kings oraz oczywiście uczestnicy spotkań ze sztuką hiszpańkich Gitanos! […]

czytaj więcej

Finał Desantu Kultury

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na finał projektu Mary Rumi „Chór Ludzki”! Wydarzenie realizowane w ramach Desantu Kultury odbędzie się w środę 14 czerwca o godz. 17:00 w Zajezdni trolejbusowej. Finał Chóru Ludzkiego to nie tylko podsumowanie pracy uczestników warsztatów. Podczas finału wspólnie poczujemy magię chóru! Zaczniemy od wspólnej rozgrzewki muzycznej, następnie przedstawimy efekty ośmiomiesięcznej pracy […]

czytaj więcej

Fabryka skarpet

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac Marianny Serockiej pt. „Miało być techno”. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Dobro w piątek 2 grudnia o godz. 18:00. Marianna Serocka jest artystką multimedialną. Sama pisze o sobie: Zazwyczaj szukam inspiracji w codziennych sytuacjach i moich doświadczeniach życiowych. Podoba mi się sztuka naiwna i sztuka dzieci. Zgłębiam tematy związane z […]

czytaj więcej