Ifi Ude: Ludevo

• Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

kup bilet
Tagi: muzyka sztuka

MOK Olsztyn zaprasza na koncert nominowanej do Paszportu Polityki niezależnej artystki, tworzącej w klimatach muzyki świata, Ifi Ude. Ifi to polska artystka o nigeryjskich korzeniach, która swobodnie przenika granice muzyki, sztuki i teatru. Od początku swojej artystycznej drogi poszerza świadomość wielokulturową w Polsce i za granicą. Artystka śmiało łączy etno/folk z elektroniką, a polską muzykę ludową ze swoimi afrykańskimi korzeniami.

Jako solistka zadebiutowała w 2013 r. albumem zatytułowanym po prostu „Ifi Ude”. Obecnie promuje ona swój drugi album „Ludevo” wydany w 2021r. Album jest drogą poszukiwania ukojenia w ramionach „starych” matek, których mądrość i pieśń przekazywane są przez korony drzew. To potrzeba przynależenia do plemienia ludzi połączonych przez potrzeby i wspólną wizję świata, niekoniecznie przez więzy krwi.

Uwaga, informacja porządkowa do osób, które wykupiły bilety z puli dla osób zaszczepionych. By usprawnić przepływ osób przy wejściu na wydarzenie, prosimy o przygotowanie zawczasu tzw. paszportów covidowych, czyli Unijnych Certyfikatów COVID w formie elektronicznej lub analogowej. Z góry dziękujemy!

Bilety: 30 zł
– Galeria Dobro