Przejdź do treści

Living Space Theatre:

Jezus Maria, uchodźca!

  • 18:00

  • Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

kup bilet

Zapraszamy na wyjątkowo barwne uchodźcze show…

Do Polski przybywa coraz więcej uchodźców – pojawiła się Maryja z dzieciątkiem, jest też Miś-niedźwiadek i wielu innych. Tłumy czekają u granic Polski. Czy wpuścimy ich na nasze podwórka?

Living Space Theatre zostało założone w 2016 roku przez absolwentów Akademii Sztuk Teatralnej w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu.

Jako nomadyczny teatr, realizują spektakle w różnych miejscach i z różnymi artystami. Są skupieni na pracy z ciałem i wyobraźnią, które są dla nich skutecznymi narzędziami w procesie twórczym.

Od momentu powstania współpracowali z artystami i organizacjami z USA, Chin, Korei Płd., Japonii, Polski, Belgii, Holandii oraz Bułgarii (prezentując spektakle lub organizując warsztaty). Brali udział m.in. w: Konkursie na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa”, Polskiej Sieci Tańca 2019, Europejskiej Stolicy Kultury 2019 w Płowdiw, XIV Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim, BaletOffFestiwal, Festiwalu Kontrapunkt, Festiwalu AgitAgueda, T’Danse – Danse et Technologie Festival, Busan International Performing Arts Festival, Vth ITI Dance Symposium i innych.

Uwaga, informacja porządkowa do osób, które wykupiły bilety z puli dla osób zaszczepionych. By usprawnić przepływ osób przy wejściu na wydarzenie, prosimy o przygotowanie zawczasu tzw. paszportów covidowych, czyli Unijnych Certyfikatów COVID w formie elektronicznej lub analogowej. Z góry dziękujemy! 


Bilety: 20 zł
– Galeria Dobro
– Muzeum Nowoczesności
– Galeria wARTe Świeczki

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia