Poezję czyta się w poniedziałek.

Iwona Sztachelska: Skutki uboczne

• Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

MOK Olsztyn z przyjemnością zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Poezję czyta się w poniedziałek. Tym razem naszą gościnią będzie Iwona Sztachelska, której intrygujący debiut poetycki ukazał się w ubiegłym roku. Wydarzenie odbędzie się 21 lutego o godz. 18:00 w sali pod Amfiteatrem.

Iwona Sztachelska (1983) ukończyła filologię polską i teatrologię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jej debiutancki tomik poezji „Skutki uboczne” mówi o trudnych relacjach, trudnej erotyce, trudnych doświadczeniach ze środkami psychoaktywnymi. Obecnie autorka pracuje nad drugą książką poetycką i powieścią „Sukienka w kolorze miękkim”. Mieszka na Mazurach.