Wojciech Sobina: Sercem i rozumem

• Zajezdnia Trolejbusowa, ul. Knosały

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na spotkanie z Wojciechem Sobiną. Wydarzenie „Sercem i rozumem” odbędzie się w czwartek 17 lutego o godz. 18:00 w Zajezdni trolejbusowej.

Wojciech Sobina to wieloletni inżynier w olsztyńskim Stomilu oraz ekspert ONZ doradzający na kilku kontynentach. Podczas spotkania w MOK opowie o swojej autobiograficznej książce, licznych zderzeniach kulturowych i szacunku dla odmienności. Syria, Zambia, Sri Lanka i olsztynianin w barwach organizacji międzynarodowej próbujący zrozumieć dynamicznie zmieniający się świat pełen nadziei, a jednocześnie niepozbawiony zagrożeń.

Spotkanie z autorem poprowadzi Artur Sobiela.