Ikony popkultury / BRAK WOLNYCH MIEJSC

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty charakteryzacji! „Ikony popkultury” odbędą się w sobotę 20 stycznia w godz. 13:00-17:00 w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3. Wydarzenie będzie towarzyszyć Potańcówce z Memento Mori Dance Club, która rozpocznie się w Kamienicy o godz. 17:00

Jak to jest być ikoną kultury popularnej? Dzięki pomocy profesjonalistów w dziedzinie charakteryzacji przywracamy do życia największych ulubieńców publiczności. Zamień się w swojego idola z młodości i baw się świetnie na potańcówce!

Uwaga! Zapraszamy drużyny co najmniej dwuosobowe.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. W związku z tym obowiązują zapisy przez formularz dostępny na stronie mok.olsztyn.pl.

Naszymi ikonicznymi przewodnikami będą:

• David Bowie / Ziggy Stardust
  • Joker
  • Czarny Łabędź
  • Harley Quinn
  • Gnijąca Panna Młoda
  • Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów
  • Kylo Ren (Ben Solo)
  • Rocky Balboa

Efekty Waszych transformacji zostaną uwiecznione okolicznościową sesją zdjęciową (oczywiście dla chętnych). A żeby było jeszcze lepiej – popkulturowe wizerunki Waszych szanownych oblicz trafią na ściany Galerii Dobro w ramach niecodziennej wystawy powarsztatowej!

Ikony popkultury – warsztaty charakteryzacji
20 stycznia (sobota) / godz. 13:00-17:00
Kamienica Naujacka (pok. 303A), ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny / zapisy przez poniższy formularz / BRAK WOLNYCH MIEJSC

VARIÉTÉ

Klasyka polskiej nowej fali. Hipnotyczne brzmienia i wyjątkowe teksty na jedynym koncercie w Olsztynie!