Przejdź do treści

Maraton czytelniczy

MOK Olsztyn i Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zapraszają na dwudziestoczterogodzinne wyzwanie dla najwytrwalszych czytaczy! Wyjątkowy „Maraton czytelniczy” rozpocznie się w sobotę 27 kwietnia o godz. 12:00 i potrwa, no tak, do niedzieli 28 kwietnia o godz. 12:00.

Kulturyści literatury łączcie się! Zapraszamy na całodobowy sprawdzian Waszych czytelniczych możliwości przerobowych. Wiadomo, że czytanie to sport ekstremalny, dlatego na rozgrzewkę proponujemy nowelkę, a potem można lecieć już seriami, np. kryminały i powieści.

My zapewniamy sprzęt treningowy, czyli zestawy nowości wydawniczych oraz kanapy i fotele. W naszej literackiej siłce znajdziecie też kawoherbaty, izotoniki i przekąski regeneracyjne! Oczywiście możecie przynieść również własne akcesoria treningowe: ulubione dresiwo, wygniecioną w odpowiednich miejscach podusię, przydeptane papucie czy nadpruty kocyk. W gruncie rzeczy nie wykluczamy nawet trzydziestoletnich szlafroków.

Na podium czeka na Was sława, chwała i konkretne nagrody w postaci voucherów na zakup nowych książek.

Wprawdzie w trakcie Maratonu można przybić przejściowego gwoździa, chwilowa drzemka nie dyskwalifikuje zawodników, niemniej nasza zabawa skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych. Wyjście na tzw. papierosa czy nerwosik jest oczywiście również dozwolone.

Udział w Maratonie czytelniczym jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego obowiązują zapisy przez poniższy formularz.

Read books or die tryin’!

Współpraca: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie

Do pobrania:

Maraton czytelniczy
27-28 kwietnia (sobota-niedziela) / godz. od 12:00 do 12:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Zapisy: mok.olsztyn.pl

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia