Przejdź do treści

Rodzinne portrety w poprzek czasu

(spotkanie organizacyjne)

  • 18:00

  • Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

Dzięki magii fotografii spróbujemy uobecnić rodzinną przeszłość i symbolicznie spotkać się z nieobecnymi już bliskimi – na przekór rygorom czasu i przestrzeni.

Jak to zrobić? W czasie spotkania organizacyjnego przekażemy Wam szczegółowe instrukcje.

Na bazie przyniesionych przez Was zdjęć wykonamy foliogramy i przeprowadzimy pierwsze testy. Ale to, co najważniejsze, rozpocznie się już po spotkaniu – gdy zaczniecie tworzyć rodzinne fotografie w poprzek czasu. Poprosimy Was, byście zechcieli je pokazać. 

Na spotkanie koniecznie przynieście zdjęcia Waszych nieobecnych już bliskich – najlepiej kilka, wspólnie wybierzemy to, które najlepiej będzie pasowało do projektu. Ważne, by było to zdjęcie, na którym postać jest dobrze widoczna i nie jest w ruchu. Mogą to być też fotografie przestawiające kilka postaci. Będzie Wam też potrzebny aparat fotograficzny (na przykład ten, który macie w telefonie).

W projekcie mogą uczestniczyć osoby w każdym wieku (ale jeśli macie mniej niż 15 lat, na spotkanie przyjdźcie z dorosłym opiekunem). Można brać w nim udział w pojedynkę, choć lepiej w co najmniej 2-osobowym zespole, bo przy robieniu zdjęć z wykorzystaniem foliogramów przydają się co najmniej cztery ręce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: imprezy@mok.olsztyn.pl

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia