Przejdź do treści

Silent Disco: Potrójna dawka muzyki

  • 20:00

  • Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

Wstęp wolny

Tagi: ludzie muzyka

A gdyby tak podczas jednej imprezy móc przełączać się między muzycznymi światami? Pląsać do hitów Abby i Bee Gees, by za chwilę machać grzywą w rytm Smells like teen spirit? Trzeba tylko uważać, by z roztańczonych głów nie spadły słuchawki, z których do Waszych uszu sączyć się będzie muzyka!

MOK Olsztyn zaprasza Was na wyjątkowe Silent Disco – muzyczną podróż do minionych dekad, przez którą przeprowadzą Was trzej doświadczeni DJ-e, specjaliści od konkretnej dekady. To od Was będzie zależało czy zatopicie się w przebojach z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych minionego stulecia.

W szaloną piątkową noc muzykę prosto do Waszych uszu dostarczą:

👉 DJ Czarna (Iza Głuchowska) – obdarzona wspaniałym słuchem i głosem. Pochodzi z muzykującej rodziny i od paru lat odważnie stawia kroki w świecie dj-skim. Świetnie czuje się w muzyce lat 90.

👉 DJ Czaja (Krzysztof Czaja) – jeden z najbardziej doświadczonych dj-ów w Olsztynie. Od 30 lat w branży muzycznej,  koneser dobrych dźwięków i mistrz w tworzeniu imprezowego nastroju na parkiecie! Przeprowadzi was płynnie po cudownych latach 80.

👉 DJ Matson (Mateusz Symonowicz) – utalentowany dj, który mimo młodego wieku w pełni profesjonalnie i z wielkim wyczuciem zaprezentuje muzyczną opowieść o erze lat 70.

Serdecznie zapraszamy na silent disco, czyli party hard po wielkiemu cichu!
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Warsztaty slamu poetyckiego

MOK Olsztyn i Olsztyński Klub Literacki serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie związane ze światem literatury mówionej! 11 lutego o 10:30 w Kamienicy Naujacka odbędą się oryginalne warsztaty slamu poetyckiego ze znaną slamerką Olą Korczak. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy. Lubisz pisać i chcesz dzielić się własną twórczością ze światem? Weź udział w warsztacie slamu […]

czytaj więcej

Eksponat miesiąca:

MOK Olsztyn zaprasza na kolejną prezentację Eksponatu miesiąca! Tym razem pokażemy Wam pierwszą powojenną mapę turystyczną Olsztyna. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 16 lutego o godz. 17:00 w Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały. Przedmiotem pokazu połączonego z mini-prelekcją będzie polska mapa turystyczna Olsztyna, pochodząca z drugiej połowy lat 40. XX w. Nosi ona tytuł „Mapka […]

czytaj więcej

Daria Łukowska:

Budzisz się rano wypoczęty, wyspany i pełen energii. Brzmi jak sen? To dobrze, bo o sen tu właśnie chodzi. MOK Olsztyn zaprasza na spotkanie z autorką książki „Jak spać, żeby się wyspać?” Darią Łukowską, które odbędzie się 16 lutego o 18:00 w sali pod Amfiteatrem. Cyceron miał powiedzieć: „Czym sen dla ciała, tym przyjaźń dla […]

czytaj więcej