Przejdź do treści

Z punktu widzenia mruczka

  • 11:00

  • Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na familijne filmowo-kreatywne warsztaty dla dzieci 5-10 lat i ich opiekunów! Zajęcia „Z punktu widzenia Mruczka” odbędą się w sobotę 3 czerwca o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka.

Warsztaty rozpoczniemy nominowaną do Oscara animacją od Pixara, której bohaterami są dwaj chłopcy – tylko na pozór zwyczajni. Tak naprawdę pochodzą bowiem z morskich głębin i chcieli poznać dziwny świat ludzi oraz rządzące nim reguły.
Po projekcji zastanowimy się, co zwierzęta o nas myślą, jak nas postrzegają. Które nasze codzienne zachowania mogą wydawać się im dziwne? Co powiedziałby nam nasz kot, a co miejski gołąb? O ile w ogóle miałyby ochotę z nami rozmawiać… Ale na zastanawianiu oczywiście się nie skończy!

Udział w warsztatach jest bezpłatnych, ale liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym obowiązują 👉 zapisy pod adresem animacja@mok.olsztyn.pl.

Z PUNKTU WIDZENIA MRUCZKA
3 czerwca (sobota) / godz. 11:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny (zapisy: animacja@mok.olsztyn.pl)

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia