Wystawcy do XXI Jarmarku Jakubowego poszukiwani!

Jeśli produkujesz spożywcze lub rękodzielnicze wyroby regionalne, masz wyjątkową szansę zaprezentować swoje produkty w malowniczych uliczkach Starego Miasta. Przez cztery dni, od 25 do 28 lipca 2024 r., w ramach dorocznych Dni Olsztyna zaprosimy mieszkańców i turystów na XXI Jarmark Jakubowy, podczas którego miasto rozkwitnie lokalną gastronomią, oryginalną sztuką i dawnymi wyrobami użytkowymi. Stań się częścią tego wydarzenia!

Na zgłoszenie czekamy do 16 czerwca.

Koordynatorką części handlowo-wystawienniczej (odpowiedzialną za rejestrację zgłoszeń i rozmieszczenie wystawców) jest Monika Stanek, e-mail: jarmarki@mok.olsztyn.pl, tel. kom. 666342140.
Koordynatorem odpowiedzialnym za sprawy organizacyjne i programowe Jarmarku jest Piotr Podgórski, e-mail: festiwale@mok.olsztyn.pl, tel. 89 5270964 wew. 38.

Zapraszamy!

Do pobrania: