Nieproszeni

MOK Olsztyn zaprasza na plenerowy spektakl „Nieproszeni” Teatru Fuzja.

Migracje od zawsze zmieniały świat. Te zmiany niosły i niosą za sobą historie: osobiste i zbiorowe, kształtowały tożsamości krajów, narodów, światów. NIEPROSZENI są uniwersalną opowieścią o ludziach i na ludziach się skupiających. Historie stare i minione, które ukształtowały nasz obecny świat oraz o te, które dzieją się tu i teraz, na naszych oczach, w naszych domach i na naszych granicach. Historie, które nas dotykają.

„Gdzie każdy krok niepewny wzbija kurz
Tam cisze znajdę, bez kul, bez burz
Za stopą, stopa, po śladach innych stóp
Pod obcym niebem, pod nogą obcy próg”